The wishlist name can't be left blank

WIRE SOLUTIONS
specjalizuje się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w komponenty, narzędzia ręczne, automaty i półautomaty do produkcji wiązek kablowych.

W związku z rozwojem naszej firmy i w odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów, a także aby zautomatyzować proces obsługi zamówień uruchomiliśmy platformę B2B - sklep internetowy, w którym znajdą Państwo produkty do swojej produkcji.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów potwierdzoną certyfikatami naszych producentów m.in. z rynku włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, japońskiego, chińskiego.

Wiemy jak ważny jest kontakt z Klientem i jego satysfakcja z zakupów dlatego dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami. Staramy się szybko udzielać odpowiedzi na zapytania ofertowe i dobrać rozwiązania w jak najlepszym stopniu dopasowane do Państwa potrzeb produkcyjnych. Nasz dział obsługi Klienta do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie. Dbamy o szybką realizację Państwa zamówień i kompleksową obsługę, aby Państwa wyroby były niezawodne. Po zakupach oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


https://wiresolutions.pl/wp-content/uploads/2020/10/icon.png


Wire Solutions jest wyłącznym i certyfikowanym przedstawicielem na rynek Polski
takich marek jak: GMG, RENNSTEIG, KODERA, RAMATECH, COMTEC, METZER.

W naszym sklepie znajdziesz produkty takich producentów jak: